Akredytacja i przedsprzedaż wejściówek w 2019

W tym roku tylko w pre-akredytacji utrzymujemy cenę z ubiegłych lat. Udział w całym 3-dniowym Festiwalu to w przedsprzedaży tylko 50 zł. Dla chętnych przygotowaliśmy szereg zniżek a dla wolontariuszy i współtwórców festiwalu wejścia za darmo!

Akredytację całościową można wykupić w przedsprzedaży (pre-akredytacja link) oraz na miejscu przez cały czas trwania Festiwalu, w tym w godzinach nocnych u wolontariuszy z Patrolu Konwentowego. Dla osób kupujących pre-akredytację udostępniamy możliwość zarezerwowania noclegu w akademiku 250 metrów od Festiwalu – więcej informacji tutaj.

W czasie festiwalu można nabyć 3-dniową wejściówkę za 60 zł, a na poszczególne dni: Piątek – 30 zł. Sobota 50 zł. Niedziela – 30 zł.

Dzieci do 6 roku życia mają prawo do bezpłatnego wejścia na teren imprezy „pod opieką” opiekuna prawnego. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę prawnego opiekuna na udział w Festiwalu. Wzór formularza znajdziesz tu: link.

Osoby niepełnosprawne mają 50% zniżki na udział w Festiwalu, zaś opiekunowie wchodzą z nimi całkowicie za darmo. Budynek posiada windy i jest przystosowany dla osób poruszających się na wózkach.

———————————————————————

Zakup wejściówek w przedsprzedaży w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz ilość wejściówek
  2. Wybierz ilość miejsc noclegowych w akademikach
  3. Przelej odliczoną kwotę na konto Fundacji w tytule podając Imię i Nazwisko
  4. Prześlij potwierdzenie przelewu na adres akredytacja@kapitularz.pl

W odpowiedzi na maila w ciągu kilku dni otrzymasz potwierdzenie zakupu pre-akredytacji, zaś przed Festiwalem prześlemy Ci pocztą wejściówki.

Szczegółowy regulamin pre-akredytacji znajduje się w regulaminie.

———————————————————————-

3 dniowa wejściówka w pre-akredytacji – 50 zł

3 dniowa wejściówka w dniu Festiwalu – 60 zł

Wejściówki na poszczególne dni w dniu Festiwalu:

Piątek – 30 zł

Sobota 50 zł

Niedziela – 30 zł.