WYSTAWCY

KapitanLLP i partnerzy w zbrodni KapitanLLP
Fanowskie grafiki na plakatach, przypinkach, pocztówkach i zakładkach. I naklejkach! Na ogromnej ilości naklejek!!!
Kapitan LLP i inni rodzimi artyści zapraszają na swoje stoisko fanów Marvela, Shingeki no Kyojin, Star Treka, Voltrona, Hetalii i… i jeszcze wielu innych rzeczy. Piękne prace, krzywy humor, a uśmiech obsługi i wspólne płacze nad Infinity War gratis.
Sznurki i Szkiełka Sznurki i Szkiełka
Sznurki i Szkiełka to galeria unikatowej biżuterii autorskiej. Ręcznie malowane elementy, odrobina blasku i mnóstwo oryginalnych pomysłów. Biżuteria wykonana jest pracochłonnymi technikami malowania na szkle. Możesz mieć pewność, że zamówiony naszyjnik, kolczyki czy bransoletka będą łączyć spojrzenie i talent artystki z Twoją wizją, a rezultat będzie zachwycający.
Crafteria. Live many lives. Crafteria. Live many lives.
Stoisko, które zapewnia wszystko, co potrzebne do LARP’ów. Od strojów, biżuteri z symbolizmem wczesnoeuropejskim, drewnianych naczyń przy ognisku, skórzanych elementów zbroi, skórzanych dodatków oraz wszelkich rekwizytów LARP’owych. Gotowych lub na zamówienie.
MAGMA SHOP Magma Shop
Sprzedaż rekodzieła i ciekawych kolekcji z zakresu licznych fandomów w tym doctora who , marvela, supernaturala, mangi i anime DC i wielu wielu innych. Zapraszamy!
Paranormalcheesecake Paranormalcheesecake
Stoisko oferujące plakaty i naklejki na bazie własnej twórczości (jedno z dwóch na Kapitularzu!). Będzie można złożyć zamówienia na rysunki i ręcznie robione figurki. Przykłady grafik w linkach – zapraszamy do podziwiania i kupowania!
Loriess_creations Loriess Creations
Stoisko oferujące plakaty i naklejki na bazie własnej twórczości (jedno z dwóch na Kapitularzu!). Będzie można złożyć zamówienia na rysunki i ręcznie robione figurki. Przykłady grafik w linkach – zapraszamy do podziwiania i kupowania!
Dragondwarf Rzemieślnik-Artysta DRAGONDWARF RZEMIEŚLNIK ARTYSTA
Ja, jedyny żyjący na tym świecie krasnolud GOTTRI GARRADOR, zaprezentuję i – za krasnoludzką opłatą – pozwolę nabyć liczne wyroby skórzane w tym przedmioty codziennego użytku, ozdoby i akcesoria.
Martyna Szajnecka Martyna Szajnecka
Martyna Szajnecka – Mały, artystyczny kramik z kolorowymi naklejkami i zeszytami własnej produkcji.
MØRK RAG MØRK RAG
MØRK RAG to ręcznie robiona biżuteria i akcesoria (torby, czy uprzęże). Wszystko to w alternatywnym stylu, z duszą stworzone z pasji i zamiłowania do minimalistycznego piękna.
Paweł Jakubowski Paweł Jakubowski
“Z zawodu pisarz, hobbystycznie pracownik korporacji” będzie promował teksty swojego autorstwa: Najemnicy (zdecydowanie low fantasty), Kopuła (bardzo nietypowe postapo), Ty (romanso-kryminało-horror) i inne. Zapraszamy.

IMPREZY PARTNERSKIE

ORKON ORKON
Orkon odbywa się co roku w lipcu w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej od 1991, a liczba uczestników w ostatnich latach sięga około 350 osób. Jest to jedna z największych imprez w Polsce. Widzimy się na Kapitularzu!

FOODTRACKI – INFO WKRÓTCE