Budynek Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego

Wydział Filologiczny
Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Pomorska 171/173
90-236 Łódź

Dojazd z dworca Łódź Fabryczna – czas: około 10-15 minut

Opcja pierwsza: Autobus linii 58B. [expand title=”rozwiń szczegóły” notitle=”true” id=”1″]Należy wsiąść do autobusu na przystanku Łódź Fabryczna i wysiąść na ósmym przystanku Pomorska – Lumumby. Następnie udać się w kierunku, z którego się przyjechało i po chwili po lewej stronie naszym oczom ukaże się Budynek Wydziału Filologicznego.

[/expand]

Opcja druga: Tramwaje linii 12 i 18. [expand title=”rozwiń szczegóły” notitle=”true” id=”2″] Należy wsiąść do tramwaju na przystanku Łódź-Fabryczna w kierunku Stoki/Telefoniczna-Zajezdnia i wysiąść na piątym przystanku, Narutowicza-Radiostacja. Następnie udać się w kierunku, z którego się przyjechało i skręcić w prawo w ulicę Henryka Debicha. Po chwili naszym oczom ukaże się Budynek Wydziału Filologicznego.
[/expand]

Opcja trzecia: Autobusy linii 53A, 53C, ,58A, 60A, 61. [expand title=”rozwiń szczegóły” notitle=”true” id=”3″]Należy wsiąść do autobusu na przystanku Łódź Fabryczna i wysiąść na czwartym przystanku, Rondo Solidarności. Następnie należy skręcić w prawo w ulicę Pomorską, i tam przy ulicy Matejki wsiąść w dowolny tramwaj jadący w stronę Stoków lub Zajezdni Telefoniczna. należy następnie wysiąść na trzecim przystanku, Pomorska-Konstytucyjna, by udać się w kierunku, z którego się przyjechało i po chwili po lewej stronie naszym oczom ukaże się Budynek Wydziału Filologicznego.

[/expand]

Dojazd z dworca Łódź Kaliska – czas: około 35-40 minut

Wychodząc z dworca należy iść cały czas prosto i przejść na drugą stroną ulicy (kładka lub przejście podziemne), pamiętając, że podróżować będziemy w lewą stronę. Następnie wsiąść do tramwaju lini:

– numer 12 [expand title=”rozwiń szczegóły” notitle=”true” id=”4″] na przystanku Łódź Kaliska w kierunku przystanku Stoki i wysiąść na piętnastym przystanku Narutowicza-Radiostacja. Następnie udać się w kierunku, z którego się przyjechało i skręcić w prawo w ulicę Henryka Debicha. Po chwili naszym oczom ukaże się Budynek Wydziału Filologicznego.

[/expand]

– numer 18 [expand title=”rozwiń szczegóły” notitle=”true” id=”5″] na przystanku Łódź Kaliska w kierunku przystanku Telefoniczna-Zajezdnia i wysiąść na czternastym przystanku Narutowicza-Radiostacja. Następnie udać się w kierunku, z którego się przyjechało i skręcić w prawo w ulicę Henryka Debicha. Po chwili naszym oczom ukaże się Budynek Wydziału Filologicznego.

[/expand]

Dojazd z dworca Łódź Widzew – czas: około 35-40 minut

[expand title=”rozwiń szczegóły” notitle=”true” id=”6″] Należy wsiąść w tramwaj linii 9 na przystanku Rokicińska-Rondo Inwalidów(9A – w kierunku Włókniarzy/Legionów lub 9B – w kierunku Zdrowie) w kierunku przystanku Zdrowie i wysiąść na ósmym przystanku Kopcińskiego Narutowicza. Następnie wsiąść w tramwaj linii 12/18 i wysiąść na drugim przystanku Narutowicza-Radiostacja. Następnie udać się w kierunku, z którego się przyjechało i skręcić w prawo w ulicę Henryka Debicha. Po chwili naszym oczom ukaże się Budynek Wydziału Filologicznego.

[/expand]

[gmap-embed id=”140″]